niedziela, 15 lipca 2012









Więc moja pierwsza notka .

Wczoraj odwiedziłam pare sklepów w puszkiwaniu spodenek.Jednak zawiodłam się, wszędzie były tylko promocje długich spodni, bądź spodenki,ale niezbyt ładne.Wstąpiłam do sklepu Bershka i od razu zaciekawiły mnie te oto spodenki . Wiele rozmiarów, cena - 60 zł oraz fajny materiał ; ) Wstąpiłam także to cubusa w którym kupiłam powyższe okulary za 20 zł ! 
Gdyby dołożyc do tych rzeczy pasek od spodenek z croppa, roż oraz tusz z Avonu i moje ulubione perfumy Lacoste (no,do tego jeszcze jakaś bluzka) powstałby świetny zestaw. Co o tym sądzicie ? ; )
Roż do policzków - cena ok.20 zł . Jest świetny, nadaje fajny promienny kolor policzkom ; )
Tusz - spectra lash - cena około 25 zł , regulowana ilość nakładanego tuszu , także jestem z niego zadowolona . Starczył na 2 miesiące . ; > 
Zapraszam do komentowania, z góry bardzo dziękuję i odwdzięczę się :*

2 komentarze:

  1. Świetne spodenki :) Pozdrawiam!

    http://anna-and-klaudia.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Dodałam się do obserwatorów Twojego bloga :)

    OdpowiedzUsuń