Hej !
Wybaczcie,że nie dodaję od dawna żadnych stylizacji , ale mam złamaną rękę.
Już w poniedzialek postaram się coś dodać ; )
piątek, 27 lipca 2012
wtorek, 17 lipca 2012
Serdecznie was witam ; )
Dzisiejsza stylizacja to kolejna spódniczka. Ma mój ulubiony, kwiecisty wzór oraz kolor. Idealna na letni spacer.Czarne buty,oczywiście na koturnach, połączyłam z czarnym wzorem łańcuszka. Bransoletki oraz kolczyki - perły dodają wdzięku . Kolor paznokci ożywia moją stylizację.
Serdecznie dziękuję za odwiedziny oraz proszę o komentarze, ponieważ jeśli ich nie będzie , będę zmuszona zawiesić bloga .
Jutro czas na spodenki oraz panterkę!
Dzisiejsza stylizacja to kolejna spódniczka. Ma mój ulubiony, kwiecisty wzór oraz kolor. Idealna na letni spacer.Czarne buty,oczywiście na koturnach, połączyłam z czarnym wzorem łańcuszka. Bransoletki oraz kolczyki - perły dodają wdzięku . Kolor paznokci ożywia moją stylizację.
Serdecznie dziękuję za odwiedziny oraz proszę o komentarze, ponieważ jeśli ich nie będzie , będę zmuszona zawiesić bloga .
Jutro czas na spodenki oraz panterkę!
poniedziałek, 16 lipca 2012
Hej !
Dzisiaj moja pierwsza stylizacja , którą widać na mnie. Uwielbiam spódniczki, te dopasowane oraz te szerokie.Tym razem wybrałam czarną , szeroką spódniczkę.Jest to główny element stylizacji.Do tego dobrałam białą bluzkę.
Różowe paznokcie to coś co ożywiło mój ubiór . Postanowiłam założyć także "lekki" naszyjnik z serduszkiem.Moje buty to szare koturny z kokardką , które dodają wzrostu i świetnie wydłużają nogi. ; )
niedziela, 15 lipca 2012
Więc moja pierwsza notka .
Wczoraj odwiedziłam pare sklepów w puszkiwaniu spodenek.Jednak zawiodłam się, wszędzie były tylko promocje długich spodni, bądź spodenki,ale niezbyt ładne.Wstąpiłam do sklepu Bershka i od razu zaciekawiły mnie te oto spodenki . Wiele rozmiarów, cena - 60 zł oraz fajny materiał ; ) Wstąpiłam także to cubusa w którym kupiłam powyższe okulary za 20 zł !
Gdyby dołożyc do tych rzeczy pasek od spodenek z croppa, roż oraz tusz z Avonu i moje ulubione perfumy Lacoste (no,do tego jeszcze jakaś bluzka) powstałby świetny zestaw. Co o tym sądzicie ? ; )
Roż do policzków - cena ok.20 zł . Jest świetny, nadaje fajny promienny kolor policzkom ; )
Tusz - spectra lash - cena około 25 zł , regulowana ilość nakładanego tuszu , także jestem z niego zadowolona . Starczył na 2 miesiące . ; >
Zapraszam do komentowania, z góry bardzo dziękuję i odwdzięczę się :*
Subskrybuj:
Posty (Atom)