Więc moja pierwsza notka .
Wczoraj odwiedziłam pare sklepów w puszkiwaniu spodenek.Jednak zawiodłam się, wszędzie były tylko promocje długich spodni, bądź spodenki,ale niezbyt ładne.Wstąpiłam do sklepu Bershka i od razu zaciekawiły mnie te oto spodenki . Wiele rozmiarów, cena - 60 zł oraz fajny materiał ; ) Wstąpiłam także to cubusa w którym kupiłam powyższe okulary za 20 zł !
Gdyby dołożyc do tych rzeczy pasek od spodenek z croppa, roż oraz tusz z Avonu i moje ulubione perfumy Lacoste (no,do tego jeszcze jakaś bluzka) powstałby świetny zestaw. Co o tym sądzicie ? ; )
Roż do policzków - cena ok.20 zł . Jest świetny, nadaje fajny promienny kolor policzkom ; )
Tusz - spectra lash - cena około 25 zł , regulowana ilość nakładanego tuszu , także jestem z niego zadowolona . Starczył na 2 miesiące . ; >
Zapraszam do komentowania, z góry bardzo dziękuję i odwdzięczę się :*
Świetne spodenki :) Pozdrawiam!
OdpowiedzUsuńhttp://anna-and-klaudia.blogspot.com/
Dodałam się do obserwatorów Twojego bloga :)
OdpowiedzUsuń