piątek, 27 lipca 2012

Hej !

Wybaczcie,że nie dodaję od dawna żadnych stylizacji , ale mam złamaną rękę.
Już w poniedzialek postaram się coś dodać ; )

wtorek, 17 lipca 2012

Serdecznie was witam ; ) 

Dzisiejsza stylizacja to kolejna spódniczka. Ma mój ulubiony, kwiecisty wzór oraz kolor. Idealna na letni spacer.Czarne buty,oczywiście na koturnach, połączyłam z czarnym wzorem łańcuszka. Bransoletki oraz kolczyki - perły dodają wdzięku . Kolor paznokci ożywia moją stylizację.


Serdecznie dziękuję za odwiedziny oraz proszę o komentarze, ponieważ jeśli ich nie będzie , będę zmuszona zawiesić bloga .


Jutro czas na spodenki oraz panterkę!








poniedziałek, 16 lipca 2012



Hej ! 

Dzisiaj moja pierwsza stylizacja , którą widać na mnie. Uwielbiam spódniczki, te dopasowane oraz te szerokie.Tym razem wybrałam czarną , szeroką spódniczkę.Jest to główny element stylizacji.Do tego dobrałam białą bluzkę.
Różowe paznokcie to coś co ożywiło mój ubiór . Postanowiłam założyć także "lekki" naszyjnik z serduszkiem.Moje buty to szare koturny z kokardką , które dodają wzrostu i świetnie wydłużają nogi. ; )


























niedziela, 15 lipca 2012









Więc moja pierwsza notka .

Wczoraj odwiedziłam pare sklepów w puszkiwaniu spodenek.Jednak zawiodłam się, wszędzie były tylko promocje długich spodni, bądź spodenki,ale niezbyt ładne.Wstąpiłam do sklepu Bershka i od razu zaciekawiły mnie te oto spodenki . Wiele rozmiarów, cena - 60 zł oraz fajny materiał ; ) Wstąpiłam także to cubusa w którym kupiłam powyższe okulary za 20 zł ! 
Gdyby dołożyc do tych rzeczy pasek od spodenek z croppa, roż oraz tusz z Avonu i moje ulubione perfumy Lacoste (no,do tego jeszcze jakaś bluzka) powstałby świetny zestaw. Co o tym sądzicie ? ; )
Roż do policzków - cena ok.20 zł . Jest świetny, nadaje fajny promienny kolor policzkom ; )
Tusz - spectra lash - cena około 25 zł , regulowana ilość nakładanego tuszu , także jestem z niego zadowolona . Starczył na 2 miesiące . ; > 
Zapraszam do komentowania, z góry bardzo dziękuję i odwdzięczę się :*



Jak wiele dziewczyn interesuję się modą, kosmetykami oraz uwielbiam robić zdjęcia. Dlatego postanowiłam założyć fbl, aby doradzać wam co lubię kupować,  jak się ubierać oraz pisać opinie na temat kosmetyków. Mam nadzieję, że przydam się wam i czasami wstąpicie, przeczytacie oraz skomentujecie  ; )