Hej !
Dzisiaj moja pierwsza stylizacja , którą widać na mnie. Uwielbiam spódniczki, te dopasowane oraz te szerokie.Tym razem wybrałam czarną , szeroką spódniczkę.Jest to główny element stylizacji.Do tego dobrałam białą bluzkę.
Różowe paznokcie to coś co ożywiło mój ubiór . Postanowiłam założyć także "lekki" naszyjnik z serduszkiem.Moje buty to szare koturny z kokardką , które dodają wzrostu i świetnie wydłużają nogi. ; )
Świetna stylizacja :)
OdpowiedzUsuń