Jak wiele dziewczyn interesuję się modą, kosmetykami oraz uwielbiam robić zdjęcia. Dlatego postanowiłam założyć fbl, aby doradzać wam co lubię kupować, jak się ubierać oraz pisać opinie na temat kosmetyków. Mam nadzieję, że przydam się wam i czasami wstąpicie, przeczytacie oraz skomentujecie ; )
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz