Dzisiejsza stylizacja to kolejna spódniczka. Ma mój ulubiony, kwiecisty wzór oraz kolor. Idealna na letni spacer.Czarne buty,oczywiście na koturnach, połączyłam z czarnym wzorem łańcuszka. Bransoletki oraz kolczyki - perły dodają wdzięku . Kolor paznokci ożywia moją stylizację.
Serdecznie dziękuję za odwiedziny oraz proszę o komentarze, ponieważ jeśli ich nie będzie , będę zmuszona zawiesić bloga .
Jutro czas na spodenki oraz panterkę!
Nie no wyśmienicie jak inaczej skomentować ? ;*
OdpowiedzUsuńpiękna spódniczka :)
OdpowiedzUsuńNie mogę się doczekać Twojej nowej stylizacji :) Pozdrawiam!
OdpowiedzUsuńdługo jej nie będzie,bo mam rękę w gipsie ; <
OdpowiedzUsuń