wtorek, 17 lipca 2012

Serdecznie was witam ; ) 

Dzisiejsza stylizacja to kolejna spódniczka. Ma mój ulubiony, kwiecisty wzór oraz kolor. Idealna na letni spacer.Czarne buty,oczywiście na koturnach, połączyłam z czarnym wzorem łańcuszka. Bransoletki oraz kolczyki - perły dodają wdzięku . Kolor paznokci ożywia moją stylizację.


Serdecznie dziękuję za odwiedziny oraz proszę o komentarze, ponieważ jeśli ich nie będzie , będę zmuszona zawiesić bloga .


Jutro czas na spodenki oraz panterkę!








4 komentarze:

  1. Nie no wyśmienicie jak inaczej skomentować ? ;*

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie mogę się doczekać Twojej nowej stylizacji :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. długo jej nie będzie,bo mam rękę w gipsie ; <

    OdpowiedzUsuń